SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepi 250m2 me qira afer lagjes 038 !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
199992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepi 250m2 me qira afer "Lagjes 038" ne nje pozite mjaft te favorshme dhe te qete
Shtepia ka dy kate + kati i trete teresisht terrase e madhe
Kati perdhese ka kete renditje
- Sallon me kuzhine
- Banjo
- Depo
Kati i pare ka kete renditje:
- 3 Dhoma fjetje
- Banjo
- 3 Ballkona
Kati i dyte terrase e plote ku mund te organizohen pritje te shumta dhe relax gjate vikendit, posedon edhe nje shupe jashta shtepise ku ka te inkuadruar ngrohjen qendrore me kalldaj (rryme) rezervar uji 500l dhe hapesire te jashtme per parking deri ne kater vetura, kopshtin me gjelbrim, hapesire totale 3.7 ari
Shtepite kane edhe sigurim fizik ne hyrje te lagjes
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »