SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
200001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa permban dhomen e fjetjes, sallonin bashke me kuzhine, banjon, koridorin si dhe teracen me pamje te mire. Eshte e kompletuar me mobilje te reja dhe paisjet e kuzhines. Preferohet qift por edhe familjare pranohet.
Banesa eshte ne katin e II prapa Sllovenise se Sportit.
044 400 386
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »