SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet lokali me qira ne Aktash te OSCE,
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
Madhësia :
430 m²
ID e produktit :
200005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet lokali me qira ne Aktash te OSCE, I pershtatshem per te gjitha veprimtarit, lokali posedon 430m2 dhe cmimi eshte 2000 euro.
Informata rreth publikuesit
Rent Easy
Prishtinë
+37744774508
Amortizerat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »