SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në lagjën Tophane
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
200006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira në Tophane, rruga E Vushtrrise, kati i 1, me kushte moderne banimi e re e mobiluar në tërësi dhe ka këtë renditje:

-Dhome dite me kuzhinë,
-Dhome e fjetjes,
-banjo,
-ballkon,terrace.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »