SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali 90m2 ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
200008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali ne qender te Prizrenit, afer shtepis se bardh ( kuvendi komunal - ish shtepia armates dhe qyljanit).
-Lokali eshte 90 metra katrot, posedon 2 hyrje, parking dhe parking komunal.
-Nuk eshte ne hipotek dhe me dokumentacion te rregullt.
(Shitet nga vete pronarja) 044159745
Informata rreth publikuesit
Meriton
Prizren
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »