SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Mat BQ552
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
200023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Matiqan ne afersi te kompanise Perparimi, ne katin e VI. Banesa eshte e ndertuar nga kompania Arkos, siperfaqe prej 75m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo wc, dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 240euro ku ne cmim jane te perfshiera mirembajtja e hyrjes, uji dhe mbeturinat.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »