SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 197m2 në shitje në Çagllavicë
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
197 m²
Viti i ndërtimit :
2018
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
200026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 197m2 në shitje në Çagllavicë
Shtëpia gjendet në Çagllavicë, mbrapa Lagjes NIC dhe mbrapa Gorenje-s, është me komunë të Prishtinës, ka gjithsej 3 Ari truall dhe është e gatshme për banim.
Shtëpia ka ngrohje qëndrore me rrymë, si dhe mundësine të vendoset edhe kaldaja e Peletit, ka Kamin, Oborr të rregulluar mirë si dhe rrethojë të oborrit, roleta me rrymë si dhe dritare të kualitetit të lartë.
Shtëpia ka këtë renditje:
- Kati përdhesë:
1 Dhomë ndenje;
1 Kuzhinë;
1 Dhomë gjumi;
1 Dhomë për kalda të ngrohjes dhe depo;
1 Banjo;

- Kati i I-rë:
1 Master bedroom;
2 Dhoma gjumi;
2 Banjo;
2 Ballkona;

ID: T20098

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »