SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pent house 124m2 në shitje në lagjen Dodona
Çmimi :
€136,400.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
124 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pent house 124m2 në shitje në lagjen Dodona
Banesa gjendet në lagjen Dodona, në objektin e ndërtuar nga UNI Projekt, e cila ka të kryer edhe pranimit teknik (ka Fletë poseduese) është e gatshme për banim, shitet gjysëm e mobiluar (në banesë mbetet kuzhina dhe dollapat) dhe është në katin e VI-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
1 Kuzhinë me tryezari;
3 Dhoma gjumi;
1 Terasë;
1 Banjo;
1 WC;
1 Shpajz;

ID: T10263

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »