SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa afer shkolles Hasan Prishtina
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
49 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
200033
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa afer shkolles Hasan Prishtina, banesa posedon 49 m2 dhe eshte ne katin e pare. Cmimi me marrveshje.
Informata rreth publikuesit
Rent Easy
Prishtinë
+37744774508
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »