SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet objekti me qira te ish ndertesa e Auditimit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '18
Madhësia :
1600 m²
ID e produktit :
200039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet objekti me qira te ish ndertesa e Auditimit, apo afer selis se AAK. Ojekti eshte 4 kat dhe se cili kat I ka nga 400m2 gjithsej 1600m2. Si dhe podrum te shfrytezushem pe parking apo per arkiv te kompanis. Cmimi per gjith Objektin eshte 12.000 euro. Ndersa mundet te leshohet edhe me marrveshjen e dy kompanive nga 2 kate, dhe per kete mundesi cmimi eshte nga 5500 per 2 kate per kompanine.
Informata rreth publikuesit
Rent Easy
Prishtinë
+37744774508
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »