SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyre 50m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
200053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyre 50m2 me qira ne "Qender" saktesisht afer "Sheshit Nene Tereza"
Zyra ndodhet ne katin e pare dhe eshte e ndare ne dy njesi punuese, nje nyje sanitare dhe ballkon, eshte renovuar teresisht ndersa deri para pak kohe ka qene e leshuar per avokature
Ofrohet per marreveshje afatgjate se paku 2 vite me kontrate te noteri
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »