SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toka ne shitje 22ari (Parcell, Truall)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '18
Madhësia :
2200 m²
ID e produktit :
200054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka ne shitje 22ari

Gjindet rruges per NovoSello, eshte afer rruges se asfaltuar. Me plan te vjeter posedon rrugen kryesore, ndersa me plan te ri posedon rruge nga te dyja anet. E pershtatshme per ndertim.
Nuk eshte ne hipotek dhe posedon dokumentacion te rregullt.

adressa: Dardania 2 (Jaglenica 2)
Ne nje nivel me Kalan e Prizreni.

Per me teper info na kontaktoni ne Viber +38344432300
Informata rreth publikuesit
Meriton
Prizren
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »