SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 75m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
200055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 75m2 me qira ne "Qender" saktesisht perballe Hotel Grand afer Fast Food Aurores
Banesa ndodhet ne katin e 4-t pa ashensor, eshte komplet e renovuar dhe e gatshme me mobilje komplet te reja
Posedon ket renditje-
- Dhome dite me kuzhine
- 2 Dhoma fjetje
- Banjo
- Ballkon

E favorshme per fmailjare me qendrim afatgjate, depozit i obliguar
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »