SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyre 70m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
200056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyre 70m2 me qira ne "Qender" afer rektoratit te UP
Zyra ndodhet ne katin e pare, deri vone ka qene i leshuar per arkitekta ndersa edhe tash eshte mjaft funksionale dhe komplet ne gjendje te rregullt
Posedon ket renditje-
- 2 Njesi pune
- Kuzhine ( te ndare)
- Banjo
- Ballkon per reklamim
Per me shume informata:
049157113/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »