SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 84m2 me qira te Sami Frasheri !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
200059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 84m2 me qira te "Sami Frasheri" saktesisht afer Hamburger Aba ne rrugen "Haki Taha"
Banesa ndodhet ne katin e pare, ndersa ka kete ndarje:
- Dhome dite me kuzhine
- 2 Dhoma fjetje
- Banjo
- Shpajz
- Ballkon te madh
Eshte teresisht e mobiluar dhe e gatshme per banim, e favorshme per familjare me qendrim afatgjate, depoziti i obliguar
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »