SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banes me qera
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
200061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banes me qera dy dhomshe te lagja e kacallarve afer furres rekord. Banesa eshte e mobiluar teresisht ka dhom gjume,dhome te dites me kuzhine banjo koridor terca dhe vend per parkim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
045965101
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »