SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira te Mati 1 - rruga muharrem fejza
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
200067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me Qira te Mati 1, rruga Muharrem Fejza, afer Furres Diellza. Te VG Contraction. Banesa ka 85 m2 dhe gjendet ne katin e 8-te e lift.

Leshohet edhe per studenta qe jane te nje familje.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi ( njera dhome mobilohet sipas kerkeses se qiramarresit)
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 250 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »