SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 95m2 ne shitje ne lagjjen Bregu i Diellit !BRUTI
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
200072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 95m2 ne shitje ne lagjjen Bregu i Diellit.
Banesa ndodhet ne katin e III-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma te medha gjumi
-Ballkon
-Banjo te madhe
-Parking para baneses
-Klime
-Alarm
-Banesa eshte e orientuar kah Perendimi.
Për më shume detaje na kontaktoni ne numrin:
(+383)49/302/132 (viber)
Për të shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tonë te Facebook-ut "Agjencioni Për Patundshmëri Bruti"
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
+38349302132
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »