SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne lagjen Ulpiana, Prishtine
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
200073
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira ne lagjen Ulpiana, banesa gjendet te soliteri 3 kati i 8-te. Banesa eshte gjitha e mobiluar, ka nxemje te Termokosit, dhe ka te gjitha kushtet per banim, gjithesej ka 55m2 :

- Salloni me kuzhine
- Dhoma gjumit
- Koridor
- Banjo
- Ballkon

Cmimi 250euro ne muaj. ( Banesa jepet vetem per familjare ).
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »