SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 32m2 ne shitje ne Lagjjen e Spitalit !BRUTI
Çmimi :
€26,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
32 m²
ID e produktit :
200074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (garsonieria) 32m2 ne shitje ne Lagjjen e Spitalit te banesa e Avni Gjakoves.
Banesa ndodhet ne katin e VI-te (me lift) dhe ka nje dhome te ndejes njekohesisht edhe e gjumit.
Garsonieria eshte e orientuar kah lindja dhe eshte perfundurar ne vitin 2009.
Për më shume detaje na kontaktoni ne numrin:
(+383)49/302/132 (viber)
Për të shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tonë te Facebook-ut "Agjencioni Për Patundshmëri Bruti"
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
+38349302132
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »