SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne lagjen Kalabria, Prishtine
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
137 m²
ID e produktit :
200075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira ne lagjen Kalabria, banesa gjendet afer fakultetit te UBT-se. Banesa eshte ne katin e pare, dhe eshte gjitha e mobiluar, gjithesej ka 137m2 ku perbehet prej :

- Salloni i madhe dhe kuzhina
- 3 dhoma gjumi
- Koridor
- Depo
- 2 banjo + WC
- Ballkon

Cmimi 350euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »