SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 93.48m2 në shitje në Fushë Kosovë
Çmimi :
€41,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
41000 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 93.48m2 në shitje në Fushë Kosovë
Banesa gjendet në Fushë Kosovë, në kompleksin e kompanise Arditi Group, në rrugën Hysen Xhakolli, është e gatshme për banim dhe është në katin e VIII-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
2 Dhoma gjumi;
1 Kuzhinë;
1 Banjo;
1 WC;
1 Ballkon;

ID: T10265

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »