SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Banesa Luksoze ne Ferizaj)471/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
200078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa Luksoze ne Ferizaj Rr.Vellezerit Gervalla.

(Banesa eshte Afer  Market Mentorit)

Banesa eshte ne Katin e 3 dhe ka 96.5 m2 .

Banesa eshte e gatshme per Banim.

Banesa ka sallon kuzhine,2 dhoma gjumi,banjo,terase.

Banesa ka pamje shume te mire .

Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni  Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »