SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 90m2 me qira në Tophane
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 90m2 me qira në Tophane
Banesa gjendet në lagjen Tophane, afër shkollës fillore Meto Bajraktari, është tërësisht e mobilur dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këte renditje:
1 Dhomë ndenje;
2 Dhoma gjumi;
1 Kuzhinë;
1 Banjo;
1 Ballkon;

*Banesa lëshohet me qira vetëm për ndërkombëtarë
*Në çmim janë të përfshira të gjitha shpenzimet (rrymë, ujë, mbeturina dhe mirëmbajtje) përveq internetit me tv

ID: T00259

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »