SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Ulpian ne rrugen kryesore te AAK-ja
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
200084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen 45m2 ne qender të Prishtinës ne Ulpian ne rrugen kryesore te AAK-ja. Banesa eshte bukur e mobiluar. Posedon dhome gjumi, kuzhin me sallon, shpajz,banjo, koridor. Preferohet per familjar dhe nderkombetar. Kontakt. 044/184-661.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
nusret
Prishtinë
044184661
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »