SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY SHTËPIA ME QIRA LAGJJA E PEJTON
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
200087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet shtëpia me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Pejton,(afër qerdhes)kati I parë(I),sipërfaqja:40m2.
Shtëpia posedon:një dhom gjumi,sallon me kuzhinë,banjo dhe ballkon
Shtëpia ka hyrje të veqant.
Çmimi:180€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »