SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 300m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana!BRUTI
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
5
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
200089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 300m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana kompleksi Beni Dona.
Banesa ndodhet ne katin e IV-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-6 Dhoma gjumi
-6 Ballkona
-5 Banjo
-Ngrohje qendrore me Termokos dhe me rryme.
-Banesa ndodhet ne nje zone shume te mire banimi e cila posedon flete poseduese dhe eshte mire e rregulluar.
Banesa shitet e mobiluar.
Për më shume detaje na kontaktoni ne numrin:
(+383)49/302/132 (viber)
Për të shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tonë te Facebook-ut "Agjencioni Për Patundshmëri Bruti"
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
+38349302132
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »