SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 86m2 ne shitje te Bregu i Diellit !BRUTI
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
200091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 86m2 ne shitje te Bregu i Diellit te banesat e Standardit.
Banesa ndodhet ne katin e II-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Ballkon te madh ku secila dhome ka qasje ne te.
-Dy banjo
-Shitet e mobiluar
Për më shume detaje na kontaktoni ne numrin:
(+383)49/302/132 (viber)
Për të shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tonë te Facebook-ut "Agjencioni Për Patundshmëri Bruti"
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
+38349302132
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »