SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 75m2 ne shitje te Shtepia e Pleqve !BRUTI
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
200093
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 75m2 ne shitje te Shtepia e Pleqve.
Banesa ndodhet ne katin e III-te (nuk posedon lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Ballkon
-Banjo
Për më shume detaje na kontaktoni ne numrin:
(+383)49/302/132 (viber)
Për të shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tonë te Facebook-ut "Agjencioni Për Patundshmëri Bruti"
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
+38349302132
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »