SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira në Qender
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
200096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira në qendër të Prishtinës 100m larg sheshit Nena Tereze, 72m2 ne katin 5 ka lift, ngrohje qendrore nga termokosi, me kushte shume te mira banimi dhe ka këtë përbërje:

-Dhoma e dites
-2 dhoma gjumi,
-paradhome,
-kuzhine,
-shpajz dhe
-terase.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »