SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA DRAGODAN
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
200099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Dragodan,kati:I gjashtë(VI),sipërfaqja:70m2.
Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,koridor,banjo dhe ballkon.
Çmimi:450€
Tel: 044 300 89
Tel: 044 260 024
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »