SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
🔵Shiten 2 banesa te "Royal Mall"📌 në rrugën "B"
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
200102
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
🔵Shiten 2 banesa te "Royal Mall"📌 në rrugën "B"
Banesat janë në katin e 4 dhe 5 , kanë sipërfaqe prej 59m2 me këtë renditje :
-Dhomë dite me kuzhinë
-Dhoma gjumi
-Banjo
-Wc
-Ballkon

Çmimi i banesës është 1250euro/m2✅

Në shitje është edhe garazha
Çmimi për garazhë sipas marrëveshjes

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në :
đź“ž044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
📧E-mail | omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »