SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne lagjen Dragodan, Prishtine
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
200104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira ne lagjen Dragodan, banesa eshte gjitha e mobiluar dhe i ka te gjitha kushtet per banim, banesa gjendet ne katin e 3-te, gjithesej ka 90m2 ku perbehet prej :

- Salloni me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- Koridor
- Depo
- Banjo
- Ballkon

Cmimi 350euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »