SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira Mbrapa Eulex it per Studenta ose Familjar
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
200105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te banesat e Avni Gjakoves kati i 6, e mobiluar .

Banesa ka keto renditje:
=sallon me kuzhine
- Dhome te fjetjes
- Banjo dhe ballkon


Agjensioni UNIQUE Prishtinë. Bav
Tel. 045677134 045 539 511
Viber: +38345677134 +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »