SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira te Qafa
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
200108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira banesa ne Qafe me kushte moderne banimi, me pamje nga qendra. Banesa ndodhet në katin 4-te, e orientuar nga lindja. Është komplet e mobiluar, me ngrohje qendrore dhe me kondicioner dhe ka kete renditje:

-Dhome e dites me kuzhine,
-dhome e fjetjes,
-banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »