SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 80m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80.5 m²
ID e produktit :
200121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa me 80m2 "Model Slovenia"
Fushë Kosovë
1 Dhoma te gjumit per prinder
1 dhuma e gjumit per femije
1 sallon me kuzhine + tavolina per 6 persona
1 shpajz
1 ballkon
1 wc
Roletat PVC Metalike.
Banesa ka edhe Oxhak.
Rruga "Dardania" Kati i 4 - Ka, Lift.
Ujsjellesi Batllava 24ore Uje.
Banesa ka 50m Shkollen "Mihajl Grameno" Albi Market, Viva Fresh Store, Aztech.
Frigorifer
Friz
Enëlarse
Shporet Elektrik + Furr
Klim
TV SONY 42inch
Rrobalarese ARISTON.
Te gjitha jane me Energy A+.
Banesa eshte e shtruar ne Laminat.
Mobilet jane te blera ne LESNA dhe MOB-IN dhe te gjitha jane Full Mediapan me gjith dhomen e gjumit.
Banesa ka drite te mjaftushme natyrale nga Dielli.
Me dokumentacioni te rregull, ka pranim teknik dhe flet poseduse te cilen mund ta perktheni menjher.
SHITET NGA PRONARI.
Viber +38344555571Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
044555571
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »