SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 250m2 në shitje në Hajvali
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
250 m²
Viti i ndërtimit :
2014
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Shteg në Oborr
ID e produktit :
200122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 250m2 në shitje në Hajvali
Shtëpia ka qasje si nga magjistralja Prishtinë-Gjilan, ashtu edhe nga rruga që të lidh me Fshatin ndërkombëtarë dhe me Lagjen e Spitalit.
Shtëpia ka të përfunduar vetëm ndërtimin e vrazhdë, është mirë e punuar dhe ka 2 ari truall.

Shtëpia ka këtë renditje:
- Podrum:
1 Dhomë (hapsirë);
1 Kuzhinë;

-Kati përdhesë:
1 Dhomë ndenje;
1 Kuzhinë;
1 Shpajz;
1 Banjo;
1 Garazhë;

-Kati i I-rë:
4 Dhoma gjumi (1 master bedroom);
2 Banjo;
1 WC;
1 Terasë;
2 Ballkona;

ID: T20099

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »