SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toka ne shitje TN128
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '18
ID e produktit :
200124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5 Ha toke te Marigona Residence. Toka ka 150 metra balline dhe rreth 300 metra thellesi, lejohet ndertimi per objekte biznesi. Toka eshte poashtu e pershkuar ne anen e majte nga rruga e gjere 6 metra. Ka dalje ne rrugen kryesore te Marigones dhe kyqjen e rrymes e ka ne afersi. Cmimi fillestare per toke eshte 5000 euro per ari i negociushem dhe poashtu me marreveshje mund edhe te ndahet ne parcella me te vogla.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »