SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qira!!
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '18
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
200125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ka 100 m2., ka 4 dhoma, nje banjo dhe nje kuzine te vogel. Eshte e pershtatshme per fizioterapi, call center, depo etj. Gjendet ne breg te diellit rruga Dervish Rozhaja.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »