SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Ulpiane
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
ID e produktit :
200129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Ulpiane, afer Qerdhes, posedon 59m2 me dokumente, ndersa 63m2 faktike.
Kati III- e mobiluar dhe e renovuar.

cmimi 90.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »