SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje dhe qera
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
200132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa dhe leshohet me qera ne Qender, rruga "Garibaldi" , posedon 61.5m2- me tri dhoma gjumi dhe tri banjo , dublex.

cmimi i qeras 1500 euro
cmimi i shitjes 250.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »