SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 40m² për qira në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
200133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
40m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në lagjen Bregu i Diellit, në afërsi të rrugës B, është në katin e dytë (2) të banimit.

Hapësira prej 40m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo dhe ballkon.

Lokacioni: goo.gl/maps/F4U4pWhQ1S22 


Çmimi: 200€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #bregudiellit #rruga_B
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »