SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET OBJEKTI BANESOR NE GJILAN (KODI; 670/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
167 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
200144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni JETI sh.p.k ka ne shitje nje objekt banesor i cili gjendet ne Gjilan , ne rrugen Enver Hadri (lagjia Arbia)
Objekti ka gjithsej 4 kate; 3 kate banim dhe 1 kat lokale.
Banesat ne 3 katet kan dimension 167 m2, kurse lokalet kan nga 143 m2.
Objekti ka lift, dhe gjithashtu posedon te gjitha kushtet tjera percjellese si p.sh rryme, uje , kanalizim dhe lejen e zjarrefiksave.
Lejohet cdo lloj ndryshimi ne object.

Cmimi per kete objekt eshte 270.000 euro

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »