SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Dy banesa ne drogodan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
200146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
__#Ofohen për shitje 2 (dy) banesa të tipit 88.2 m2 tek Arberi(Dragodan) per ball Ambasades Amerikane.Banesa e tipit 88m2 njëra në katin 4 (katertë) dhe tjetra në katin 5 (pestë) ndahet në:sallon me kuzhinë, 2 (dy) dhomë gjumi, banjo, wc ndarëse, ballkon, korridor.Banesa ka pamje ka Ambasada e Amerikes, me orientim jug-lindje.Ndertusi i objektit Pushkolli groupPerfundimi i objektit 31.12.2018__Për më shumë informata:044196206

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Prishtinë
044196206
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »