SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 86m2 ne shitje ne Breg te Diellit !DELTA
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
200150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 86m2 ne shitje ne "Breg te Diellit" afer shkolles fillore "Ismail Qemali"
Banesa ndodhet ne katin e trete me ashensor funksional, ndersa eshte e orientuar nga perendimi
Ka kete renditje:
- Salloni me kuzhine
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Vendparkim
- Lift
- Nxemje qendrore
- Klime
- Alarm
- Uje 24 ore

Ndodhet ne nje pozite te favorshme dhe te qete, kuadratura e llogaritur netto
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »