SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 90m2 me qira te Qafa !DELTA
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
200151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 90m2 me qira te "Qafa" afer Sofrabezit ose Shkolles Fillore Meto Bajraktari
Banesa ndodhet ne katin e gjashte me ashensor funksional gjate tere kohes, ka mirembajtje dhe ka gjithsejt kater banesa ne te njejten hyrje, e rregulluar me sistem te sigurise alarm dhe kamera
Ka kete renditje:
- Dhome ndeje me kuzhine
- 2 Dhoma fjetje
- 2 Banjo
- Ballkon

Ndricim te mire gjate tere kohes, posedon maqinen tharrese te robave, ngrohje qendrore me rryme (kalldaj) ose kamin etj
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »