SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET#lokali #EKSKLUZIV#me sip 97m2 në RRUGËN C
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
200157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET#lokali #EKSKLUZIV#me sip 97m2 në RRUGËN C .në kompleksin HYJNESHA...▪️Lokali ka një pozitë mjaftë të mirë për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme..▪️Ka qasje në rrethin që lidh rrugën “MUHARREM FEJZA”me rrugën “C” dhe rrugën “A”...QMIMI I VOLITSHUM info:+38345653447Facebook:Maison Patundshmëri email:alisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »