SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Penthouse ne Fushe Kosove
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
2
Madhësia :
152 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa penthouse ne Fushe Kosove Rr.Dardania perball kompleksit Eliza. Banesa do te jet gati ne muajin Shtator-Tetor.
Banesa ka siperfaqe 63 m2 banim dhe 89m2 ballkon gjithashte ka kete rendetije
-salloni
-kuzhina
-dhome gjumi
-nje banjo
-banja per jakuzi
kontakt 046 16 15 51
Informata rreth publikuesit
Antigona
Fushë Kosovë
049/653/144
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »