SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 87m² për qira në lagjen Kalabria
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
87m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në lagjen Kalabria (Emshir) në rrugën Dervish Hima, është në katin e parë (1) të banimit.

Hapësira prej 87m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, banjo dhe dy ballkone.

Lokacioni: goo.gl/maps/LYYYLgz5C8y 


Çmimi: 290€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #kalabria #emshir
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »