SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Arberi - Dragodan - 350 Euro
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
200169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me Qira ne L.Arberia(Dragodan), te Gjirafa, afer Komunes se Re. Banesa ka 70 m2 banim dhe 40 m2 terase, gjendet ne katin e fundit.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon ( 40 m2 )
Koridor
Shpajz
Garzhd

Qmimi: 350 euro me Garazhd

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »